SFERA PRACY

logo_dw2013mini.jpg

Dobry Wzór 2013 w kategorii Praca

13.jpg

 

 

 


 Jednostka odzysku ciepła OXeN, 2013

producent FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp.j., projekt: projektant Rafał Dętkoś + Dział Badawczo-Rozwojowy firmy FLOWAIR

Uzasadnienie:
Jednostkę odzysku ciepła Oxen jury uznało za wzór projektowania kompleksowego. Począwszy od ograniczenia i odchudzenia elementów konstrukcyjnych, poprzez uproszczenie sposobu montowania produktu oraz intuicyjną obsługę sterownika. Oxen może być wzorem innowacyjności: urządzenie zapewnia energooszczędną wentylację nawiewno – wywiewną dzięki dwustopniowemu odzyskowi ciepła. Wentylacja bezkanałowa sprawia natomiast, że koszt inwestycyjny jest niski i dostępny dla szerokiej grupy użytkowników.

 

 9.jpg

 

Kasa fiskalna ELZAB K10, 2013
producent ELZAB S.A., projekt ERGO Design

Uzasadnienie:
Jury wskazało na nowoczesne funkcje tej poręcznej i mobilnej kasy fiskalnej, a także na jej parametry wytrzymałościowe – tej kasy po prostu nie można zepsuć. Jest odporna na upadki, uszkodzenia mechaniczne, ekstremalne temperatury. Można ją obsługiwać w rękawiczkach. Drukuje paragony, ale także rejestruje ich elektroniczne kopie. Produkt odpowiadający współczesnym wymaganiom, wprost niezbędny w handlu i usługach.

KONTAKT

Informacji udzieli Ci:
Joanna Wątrucka
Tel.: (22) 860-03-68
e-mail: joanna_watrucka@iwp.com.pl  

Kontakt dla mediów:
Barbara Grabowska-Włodarczyk
Tel.: (22) 860-03-67
e-mail: barbara_grabowska@iwp.com.pl