Trwa rekrutacja na studia Total Design Management. IWP i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w trzeciej edycji rocznych studiów podyplomowych, będących unikatową szansą zdobycia kompetencji design managera. W roli prowadzących zajęcia doświadczeni menedżerowie i uznani polscy projektanci. Inauguracja w listopadzie br. Liczba miejsc jest ograniczona. »

W Instytucie Wzornictwa Przemysłowego trwa monitoring rynku przygotowujący bazę producentów wraz z produktami i usługami do najnowszej edycji konkursu Dobry Wzór »

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, jako wykonawca audytów wzorniczych oraz strategii wzorniczych zaprasza mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie Polski wschodniej, do współpracy w ramach Działania 1.4 "Wzór na konkurencję". Audyt umożliwia diagnozę firmy m.in. pod względem jej potencjału i potrzeb wzorniczych, oferty produktowej, stosowanych technologii, strategii marketingowej, a także charakterystyki klientów i konkurencji. Więcej informacji »

Portal Wzornictwo-Biznes-Zysk to bezpłatna baza wiedzy dla projektantów i przedsiębiorców. Użytkownicy znajdą na nim fachowe porady, liczne study case i konkretne przykłady z polskiej rzeczywistości rynkowej, wypowiedzi ekspertów i wywiady ze znanymi polskimi przedsiębiorcami i projektantami. To źródło wiedzy o prawie własności intelektualnej i dotacjach na wzornictwo. Na stronie znajduje się również aplikacja, która pomoże stworzyć profesjonalny brief projektowy oraz baza projektantów i przedsiębiorców inwestujących w design - Wizytownik. Więcej »

2018-03-15

Czy na biznesie opartym o sztukę i projektowanie można zarobić?

Instytut Wzornictwa Przemysłowego został Partnerem Strategicznym programu Startup Art. »

2018-02-16

Sukces ogrodów Wertykalni.pl i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Start-up Wertykalni.pl prezentujący innowacyjny system ogrodów wertykalnych »

2018-01-19

Ruszył Monitoring Rynku 2018

Ruszył Monitoring Rynku 2018 – zgłoś swoje produkty i uzyskaj nominację do konkursu Dobry Wzór 2018 »

2018-03-15

Praktyczne piękno. KUL według Marii Chomentowskiej

Maria Chomentowska (1924-2013), jedna z najwybitniejszych polskich projektantek mebli i wnętrz doczekała się wystawy pokazującej jej realizacje... »

2018-02-19

Instytut Wzornictwa Przemysłowego patronem honorowym targów Warsaw Pack 2018.

W konkursie Dobry Wzór nagradzamy m.in. najlepiej zaprojektowane przykłady grafiki użytkowej i opakowań. »

2018-02-01

Instytut Adama Mickiewicza: WYSTAWIAJMY SIĘ! 2018 – 40 tys. złotych na zaprezentowanie zagranicą polskich projektów

Już tylko do 9 lutego 2018 trwa otwarty nabór do projektu Wystawiajmy się! organizowanego przez Instytut Adama Mickiewicza. W edycji Wystawiajmy się! 2018 limit dofinansowania został podniesiony do 40 tys. brutto. »

Newsletter design

Zapisz sie do newslettera Informacje o bieżących projektach, deadlinach, wydarzeniach IWP

Sonda

Czy interesuje Cię tematyka projektowania usług (service design)?

Tak
Raczej tak
Ani tak, ani nie
Raczej nie
Nie